Carpet Cleaner Industries

صنایع تمیز کننده قالی و فرش

صنایع تمیز کننده قالی و فرش

صنایع تمیز کننده قالی و فرش شرکت CCI GmbH دارای 30 سال تجربه در زمینه توسعه و تولید سیستم های تمیز کردن فرش و تمیز کردن سطوح نساجی مانند قالی وموکت ، انواع فرش، مبلمان و اثاثیه یا لوازم خانه با روکش پارچه ای است.

سیستم تمیز کردن فرش

تولید کنندگان پیش کسوت صنعت فرش در سراسر جهان منحصرا توصیه به سیستم خشک شویی با حداقل رطوبت می کنند. سیستم تمیز کننده ما شامل دستگاه‌های تمیز کننده با برس‌های (CRB) و محصولات تمیز کننده ویژه می‌باشد.
محصولات تمیز کننده فرش شامل فرآورده هایی است که در تمیز کردن فرش؛ سلامت آنرا تامین می کند. این سیستم تمیز کردن فرش در ایالات متحده آمریکا آزمایش شده است.

ماشین های تمیز کننده فرش ازتکنیک بازسازی کننده Renovator برای تمیز کردن فرش باعرض 25 سانتی متر تا 100 سانتی متر و تا سطح 100 متر مربع در ساعت بکار گرفته می شود.

مواد تمیز کننده فرش

عامل اصلی تمیز کننده فرش شامل موادی است که 98٪ آنها از مواد آلی طبیعی و بازسازی شونده تشکیل میشوند. مواد پاک کننده در الیاف فرش نفوذ می کنند و گرد وخاک های حل شده مثل ملیونها دانه های اسنفجی کوچک را جذب می کنند. پس از آن، مواد تمیزکننده که آشغال ها را به خود جذب کرده اند توسط وسایل تنظیف با برس برداشته میشوند. سپس فرش آماده استفاده می شود. این سیستم برای تمیز کردن کامل ونوبه ای فرش بسیار ایده آل است.
همچنین با استفاده از مایعات شوینده ویژه و مواد شوینده عالی ازسری مجموعه تولیدات کریستال فامیلی این سیستم، نظافت طولانی مدت فرش را تضمین می کند.

مزایای خشک شویی فرش

در مقایسه با شستن با آب، سیستم خشک شویی فرش همچنین می تواند برای تمیز کردن سطوح نیز براحتی بکار گرفته شود. بعد از تمیز کردن، بقایای آب و یا مواد لزج و چسبنده روی اثاثیه باقی نمی‌مانند.

با این روش شما می توانید در وقت و هزینه صرفه جویی کنید.

شامپو خشک برای تمیز کردن مبلمان روکش دار

برای تمیز کردن مبلمان های روکش دار، شامپو خشک PS1 با ترکیب ویژه ای برای از بین بردن خاک و بو از الیاف پارچه ای تولید شده است. شامپوهای خشک در حین تمیز کردن خاک ریخته شده را جذب می کنند. در طول مدت کوتاه خشک شدن، آنها را کریستال می کند و می تواند با کشیدن یک قطعه پارچه آنها را جذب وپاک کرد. سپس مبلمان را می توان بلافاصله مورد استفاده قرار داد. محصولات تمیز کننده همچنین دارای تجهیزات و لوازم حرفه ای برای نظافت میباشد.

تمیز کردن ملافه ها و حفظ آن از ایجاد آلرژی

گرد و غبار ملافه ها وفرش را پر می کنند و مواد آلرژی زا تولید میکنند که می تواند منجر به آلرژی و حساسیت و خارش شود. این ملافه ها وروکشهای آلوده یک مشکل بهداشتی و خطرناک برای سلامتی هستند بهترین راه حل غیر شیمیایی در جهان برای حل مشکل این نوع آلودگی ها، تمیز کردن با تکنولوژی خشک شویی است که باعث تمیز شدن از خاک و غبار روبی از لایه های ملافه ها وروکش ها می شود. اسپری ضد غبار sleepfree ، حفاظت درازمدت در برابر گرد و غبار در خانه را تامین می کند ویک روش علمی ثابت شده است.

توزیع

به عنوان یک شرکت پیشتاز در بازار اروپا، ما بعنوان یکی از شرکت های پیشگام در جهان هستیم که اقدام به توزیع سیستم های تمیز کننده های خشک شویی برای سطوح نساجی میکنیم. ما در حال ارائه محصولات خشک شویی فرش به واردکنندگان و توزیع کنندگان در بیش از 50 کشور در سراسر جهان هستیم.

در ایالات متحده، از طریق شرکت Carpet Cleaner America توزیع می شود. اگر مایل به درخواست محصولات ما و مشارکت با ما هستید، لطفا با ما تماس بگیرید. ما به دنبال شرکای انحصاری با تجربه در نظافت حرفه ای رستوران ها، هتل ها، نهادهای دولتی، بانک ها، مراکز خرید، مغازه ها، کازینو ها، تئاتر ها، سینما ها، کشتی های جهانگردی، راه آهن و سایر محلهای عمومی هستیم. تمیزکننده فرش برای هواپیماهای بوئینگ و ایرباس نیز تایید شده است.

برای خانه، محصولات کوچک با مارک های تجاری Clean-it و sleepfree در دسترس.

به عنوان یک شرکت تولیدکننده ما همچنین محصولات خود را تحت نام تجاری خاص خود ارائه می دهیم.